Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Seat | Ibiza | Pazar3

08 фев. 23:36 Автомобили , Струмица , Босилово

Seat Ibiza 1.6 -97

550 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток