Македонски | Shqip | English |

Велес | Возила | Автомобили | Seat | Ibiza

19 фев. 11:54 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI 4L NA 100KM FACE LIFT -07/06

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
22 ноем. 11:04 Претпријатие ,

Seat Ibiza 1.4 16v Benz -04

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
16 окт. 10:36 Претпријатие ,

Seat Ibiza 1.4 16v -05

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
13 окт. 20:33 ,

SEAT IBIZA 1.4 Tdi 75kW

3 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
01 септ. 16:45 ,

Seat Ibica 1.4 benzin plin

6 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 75 000 - 79 999
31 авг. 10:24 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI DIZEL

2 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
31 авг. 10:08 ,

Seat Ibiza 1.9 TDI Dizel

2 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 19:43 ,

Seat Ibiza 1.9 TDI Dizel

2 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
11 јул. 14:16 ,

SEAT IBIZA 1.4TDI 55kw

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 16:04 ,

Seat Ibiza 1.4tdi

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 11:54 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI -07 EURO 4 IBICA

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
19 апр. 23:18 ,

SEAT IBIZA CENATA NE E FIKSNA

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 21:41 ,

SEAT Ibiza 1,4 TDI

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 15:05 ,

Seat Ibiza

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 18:12 ,

Seat Ibiza 1.4TDI Klima Reg 09.18god

3 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
10 јул. 19:30 ,

Seat Ibiza 1.9 TDI

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 23:21 ,

Seat Ibiza

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
21 мар. 21:32 ,

Seat Ibiza

Година: 2008
Километража: 55 000 - 59 999
20 фев. 19:32 ,

Seat Ibiza

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
26 окт. 21:07 ,

Seat Ibiza 1.9 TDI -03

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
17 окт. 22:53 ,

Seat Ibiza -08

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
27 септ. 12:53 ,

Seat Ibiza 1.9 sdi -05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
21 мар. 23:24 ,

SEAT IBIZA 19.TDI 74 KW FULL NOV UVOZ -03

3 199 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 17:02 ,

Seat Ibiza 1.4tdi -03

3 250 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
01 фев. 19:32 ,

Seat Ibiza 1.4 tdi full oprema -03

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
19 јан. 18:21 ,

Seat Ibiza 1.4tdi -03

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
14 фев. 22:01 ,

Seat Ibiza 1.4 -05

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
05 фев. 20:47 ,

Seat Ibiza 1.4 -02

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток