Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Seat | Inca

10 јан. 20:39 ,

Seat Inca termoking

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 04:08 ,

Seat Inca

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
26 мар. 21:04 , ,

Seat Inca 1.9

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 20:09 , ,

Seat Inca registrirana i servisirana

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 18:29 , ,

Seat Inca 1.9 sdi

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 22:20 ,

Seat Inca

800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 00:46 , ,

Seat Inca -00

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
07 окт. 18:33 ,

Seat Ibiza -01

2 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
05 окт. 17:00 ,

Seat Inca -95

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
20 мај 15:42 , ,

Seat Inca -02

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
06 мај 15:32 ,

Seat Inca 1.9SDI -03

1 950 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток