Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Seat | Leon

05 авг. 14:55
Линк
, ,

Seat Leon 1.9 TDI

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 10:54
Линк
Претпријатие , ,

SEAT ALTEA 2.0tdi -05 EXTRA DSG BEZ MANA

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:53
Линк
Претпријатие , ,

SEAT LEON 2.0tdi -05 EXTRA BEZ NITU EDNA MANA

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 10:54
Линк
Претпријатие , ,

SEAT ALTEA 2.0tdi -05 EXTRA DSG BEZ MANA

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:53
Линк
Претпријатие , ,

SEAT LEON 2.0tdi -05 EXTRA BEZ NITU EDNA MANA

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:39 Претпријатие ,

Seat Leon 1.9 TDI Reference

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:59 , ,

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:53 , ,

SEAT LEON 2.0 TDI 140PS CH FULL OPREMA

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:54 , ,

Seat Leon 2.0 FR -09

7 699 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:04 ,

SEAT LEON 1.6 TDI

7 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 14:48 , ,

Seat Leon 1.6 Tdi -10 97.000km

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 11:00 , ,

Seat Leon -06

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 10:54 , ,

Seat Leon Cupra 4x4 1.9TDI

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 17:04 ,

SEAT LEON 1.9 TDI PERFEKTNO

2 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 16:14 , ,

Seat Leon 2.0

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 14:26 , ,

SEAT LEON 1.2 TSI -13

8 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
12 авг. 11:45 , ,

Seat Leon 1.9tdi 105ks FR model -06 Unikat

4 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 10:32 Претпријатие , ,

Seat Leon 2.0 TDI

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
12 авг. 10:32 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.9 Tdi

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
12 авг. 07:41 , ,

Seat Leon 1.9 Tdi 110 ks

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 02:52 , ,

Seat Leon

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 23:22 , ,

Seat leon 1.4

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 21:59 ,

Seat Leon 2.0Tdi 150ks Dsg Swiss Novo

13 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 18:31 ,

Seat Leon 2.0 140hp 8v -10

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 16:31 , ,

Seat Leon FR 2.0 TDI 170ks

123 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 16:23 , ,

Seat Leon 1.9 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 20:49 Претпријатие ,

SEAT LEON FR 1.9TDI 105 KS NEW

5 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг. 18:25 Претпријатие ,

SEAT LEON 2.0 TDI -11 GOD NAVIGACIJA

6 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
08 авг. 11:24 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.9 TDI 77kw -09 AVTOCENTAR

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
07 авг. 23:25 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.9 TDI 105ks FULL-UNIKAT AUTO- 2008god

5 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 авг. 20:11 , ,

VW GOLF 5 1.TDI 90KS 07G KLIMA REG.07/21 2-SET GUM

4 390 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 авг. 16:08 Претпријатие , ,

Seat Leon 2.0 Tdi DSG -06

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
05 авг. 14:55 , ,

Seat Leon 1.9 TDI

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
04 авг. 10:31 Претпријатие ,

Seat Leon Style 1.6 TDI

5 777 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
04 авг. 00:29 , ,

SEAT Leon 2.0 TDI FR 150’030 km / 03/2014 God

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
03 авг. 23:49 , ,

SEAT Leon 2.0 TDI FR 184 ks 182’000 km / 12/2016

14 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
01 авг. 17:16 , ,

SEAT LEON 1.9 / 105 ks. DOJCE AUTO

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 јул. 13:33 , ,

Seat Leon 1.4

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток