Македонски | Shqip | English |

Чаир | Возила | Автомобили | Seat | Leon

22 дек. 00:36 , ,

Seat Leon

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 15:47 , ,

Seat leon 1.9

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
13 окт. 15:29 , ,

Seat Leon

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 16:31 , ,

Seat Leon 1.6 TDI -10

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
17 јун. 23:48 , ,

Seat Leon FR -07

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 дек. 20:50 , ,

SEAT LEON Stylance 2.0 TDI-DSG

6 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
07 септ. 11:12 , ,

Seat Leon -01

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
31 мар. 11:28 , ,

Seat Leon 1.9 tdi -02

Година: 2002
Километража: 5 000 - 9 999
26 авг. 04:34 , ,

Seat Leon 1.9 tdi 110 ks -02

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток