Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Seat | Битола

Alhambra , 4
Altea , 1
Arosa , 1
Cordoba , 8
Ibiza , 16
Leon , 11
Toledo , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Seat | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 апр. 14:29 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.9TDI 105KS MODEL 2008

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 14:26 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.9TDI 105KS LUXURY EDITION -08

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 17:56 ,

Seat Ibiza Van 1.2i 12v 70hp benzin i plin 2009

2 149 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
04 апр. 09:42 ,

Seat Ibiza 1.4tdi 2009 Reg

4 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
12 мар. 21:27 ,

Seat Ibiza 2009 1.9 TDI 105ks

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
26 јан. 10:04 ,

Seat Altea XL 2.0 TDI 103 140 Top Sostojba

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
26 дек. 05:39 ,

Seat ibiza 1.2

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 11:44 ,

Seat Leon 1.9 90ks

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 00:10 ,

Seat Cordoba

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
07 јул. 10:35 ,

Seat Cordoba -94

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 20:00 ,

SEAT LEON 1.9TDI 77KW 105HP 2006GOD.

4 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 18:31 ,

SEAT IBIZA 1.4 FULL ODLICNA

2 790 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
01 окт. 13:49 Претпријатие ,

Seat Ibiza Josifov avtomobili

6 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
21 авг. 22:08 ,

Seat Ibiza

899 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 21:04 ,

Seat Ibiza 1.9 TDI -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 12:53 ,

Seat Altea 1.9 TDI 165.000km

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
23 мај 22:39 ,

Seat ibiza 1.4 -01

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
19 апр. 12:18 ,

Delovi od Seat Toledo

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 15:41 ,

Seat Cordoba -00

2 290 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
06 јан. 19:03 ,

SEAT TOLEDO 1.9 TDI 110 KS VO EXTRA SOSTOJBA ITNO

2 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 17:30 ,

SEAT LEON 1.6 TDI EURO5 FACELIFT -11

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
28 јул. 16:26 ,

Seat Ibiza 1.4. Ben redizajn

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 22:23 ,

Seat Ibiza 1.4benz -06 redizajn

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 јул. 11:30 ,

SEAT LEON 2.0 TDI SPORT

4 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 18:22 ,

Seat Ibiza 1.9 Dizel

1 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
17 мар. 23:29 ,

Seat Arosa

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
03 јан. 18:56 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI -04

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
07 ноем. 22:39 ,

SEAT LEON 1.9TDI 110 ks -00 REG.25.08.2017

3 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 ноем. 22:39 ,

SEAT LEON 1.9TDI KLIMATRONIC -00 REG 09.2017

3 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 09:58 ,

Seat Cordoba -96

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
03 септ. 12:42 ,

Seat Ibiza 14mpi -99

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
25 авг. 12:26 ,

Seat Alhambra vo super sostojba -05

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
14 авг. 10:25 ,

Seat Ibiza -99

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
21 јун. 23:02 ,

Seat Leon -04 kolata e top

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 17:38 ,

Seat Alhambra 1.9 TDI -05 full 7 sedista

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 08:19 ,

Seat Cordoba super sostojba kako nova -01

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
10 окт. 11:38 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI -07 REG DO 30.04.2016

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
01 јул. 21:03 ,

Seat Alhambra 1.9tdi 116 ks -05 ful

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 22:38 ,

Seat Cordoba -95

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 13:08 ,

Seat Alhambra 1.9TDI 116ks PUMPE-DUSE -02

3 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 01:06 ,

Seat Cordoba -97

Година: 1997
Километража: 85 000 - 89 999
20 јан. 20:03 ,

Seat Cordoba - 97

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 85 000 - 89 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Seat | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации