Seat mk - Погледнете ја фантастичтната понуда на автомобили од Seat!

Alhambra , 3
Altea , 14
Cordoba , 6
Exeo , 2
Ibiza , 20
Leon , 24
Mii , 1
Toledo , 2

Пазар3 е вистинскиот избор за оние кои сакаат да продадат автомобили на seat mk, како и за оние кои се во потрага по докажани продавачи кои продаваат добро сочуван seat leon, seat ibiza, seat altea, seat arosa, seat cordoba, seat tarraco, бидејќи ние Ви овозможуваме да стапите во контакт едни со други на најбрз начин!


За таа цел, Ве охрабруваме да објавите оглас од типот prodavam "seat mk", или пак да ја искористите оваа фраза за пребарување на огласи, а се останато препуштете ни го на нас и на големата посетеност на нашиот сајт!

02 дек. 08:37 ,

Seat Exeo 2.0 TDI nov uvoz CH euro 5 perfektno

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
21 ноем. 15:59 Претпријатие ,

SEAT IBIZA 1.2i -2010g 141 000km

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
17 ноем. 12:40 Претпријатие ,

Seat Altea XL 1.9TDI 2008 sport line

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
02 ноем. 09:23 Претпријатие ,

SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 4X4 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA

6 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
22 септ. 22:22 , ,

Seat MII FR Line 1.0 benzin EKSTRA

8 499 ЕУР

Година: 2015
Километража: 80 000 - 84 999
25 авг. 14:35 , ,

SEAT LEON 2014 1.6 tdi

9 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
16 авг. 08:25 , ,

Seat Ibiza 1.4 TDI 80ks 2010

4 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
15 јун. 11:16 ,

Seat Cordoba 1.4 16v 75hp Benzin/Plin 116.000km Neuvezena!!

2 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
08 фев. 08:02 ,

Seat Altea xl 2.0 tdi -07

4 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 17:47 , ,

Sear Leon FR (kupen vo MK)

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
12 ноем. 14:39 ,

Seat Toledo 1.9 TDI

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 ноем. 17:10 , ,

Seat Ibiza 1.9 sdi

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
24 окт. 20:54 ,

SEAT LEON -08

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
09 септ. 14:08 Претпријатие ,

Seat Leon 1.6TDI 110HP

10 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
05 јун. 19:04 , ,

Seat Leon Cupra R 1.8T 225KS ������������

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 14:59 , ,

Seat alhambra Sharan

13 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
02 дек. 15:46 ,

Seat Ibiza 1.6 benzin plin i Ford Eskort td -98

700 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 01:00 ,

SEAT LEON 1.9 TDI -06

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
11 окт. 13:44 , ,

Seat Altea 1.9 TDI 105hp -05

4 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 окт. 01:28 ,

SEAT LEON 2.0TDI 8VENTILA 103KW 140KS SPORT -06

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 авг. 13:16 , ,

SEAT ALTEA 2.0 tdi DSG -10

7 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
14 мај 14:50 ,

Seat Ibiza 1.2 benzin top sostojba

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
10 мај 16:25 ,

Seat Altea 1.9 TDI

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
05 мај 17:45 ,

Seat Ibiza 1.4

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
25 апр. 00:07 ,

Seat Ibiza 1.2 benzin

2 390 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
22 апр. 22:47 , ,

Seat Leon 1.9 tdi

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
23 фев. 17:16 ,

SEAT ALTEA 1.9TDI 105ks 77KW -05 UBAVKA PROMOCIJA

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 ноем. 09:47 ,

Seat Leon 1.9 110ps -2004 137000km Kadis Mk

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
10 ноем. 09:27 ,

Seat Leon 1.9 110ps -04 137000km Kadis Mk

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
08 окт. 14:38 , ,

Seat Leon 1.9 Tdi

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 23:49 , ,

Seat Leon FR

19 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
03 авг. 18:23 ,

Seat Leon 4x4 -02god

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
02 авг. 12:41 , ,

Seat Leon

5 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
24 јул. 18:13 , ,

Seat Ibiza 1,4 TDI 80KS

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
14 јул. 14:52 , ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
23 апр. 19:52 ,

SEAT ALTEA SPORT TDI 8V KOZA XENON NAJUBAVA VO MK

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 22:09 , ,

SEAT LEON

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
05 јан. 19:31 ,

SEAT LEON

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 20:50 , ,

SEAT LEON Stylance 2.0 TDI-DSG

6 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
28 јун. 17:58 ,

SEAT LEON

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 20:12 , ,

SEAT IBIZA FULL

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
16 јан. 18:15 , ,

Seat Cordoba

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 12:44 , ,

Seat Ibiza.1.9 131 ps -03

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999

Предлот: "seat mk", "seat leon mk", "seat ibiza mk", може да бидат едни од фразите кои ги користите за да објавите оглас или пак за да пребарате огласи со цел да ја видите богатата понуда на користени возила од брендот Seat.Зошто "seat mk" е толку популарна фраза на нашиот сајт?


Докажан бренд - Seat не е воопшто ново име на пазарот, впрочем, оваа марка на автомобили постои во преку 70 држави во кои што ги нуди своите автомобили, а една од нив е и Македонија.


Па, оттаму, не ни чудно зошто огромен број на посетители користат "seat mk" во своите пребарувачи, со цел да ја видат одличната понуда на користени возила, но и на нови возила од Seat!


Одлични модели - добро познатите seat ibiza, seat leon, seat altea, seat arosa, seat cordoba, seat tarraco се омилените модели на огромен број на возачи, а доколку сакате да станете сопственик на овие автомобили, бидете сигурни дека таа одлука не би се покажала како разочарувачка!


Ова е воедно и една од причините поради кои луѓето во Македонија користат фрази како "seat mk" за пребарување или објавување на огласи.


Квалитет, издржливост и ентериер - ова се основните три карактеристики кои на најдобар начин ги отсликуваат карактеристиките на возилата од овој бренд, а поради тоа, не треба ни да бидете зачудени зошто се почесто ќе наидувате на огласи со префикс prodavam "seat mk".Како правилно да пребарувате или објавувате огласи на нашиот сајт?


Ако сакате да ја следите понудата на seat автомобилите, се што треба да направите е да ја искористите можноста која што Ви ја нуди полето за пребарување, а во него, да внесете клучен збор кој што директно или индиректно асоцира на вашата потреба - "seat mk", "seat leon", "seat ibiza", "seat tarraco" и тн.


Доколку пак, сакате да објавите оглас за продажба, потребно е да ја искористите алатката за таа намена, обрнувајќи внимание и на следниве работи: правилата за огласување, уредувањето на огласите, и практикувањето на прикачување на фотографии во огласите.


Зошто? Бидејќи огласите кои што немаат јасно дефинирана структура, кои што немаат слика и не ги исполнуваат пропишаните правила, истите не би биле ефикасни, или во најлош случај, не би биле одобрени од страна на администраторите на нашиот сајт!


За крај, се надеваме дека горенаведените совети Ви беа од помош, и доколку е тоа така, тогаш започнете со пребарувањ ена огласи или пак објавете оглас за продажба на seat mk кој што ќе ги исполнува веќе споменатите критериуми!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации