Македонски | Shqip | English |

Чаир | Возила | Автомобили | Seat

Alhambra , 2
Altea , 15
Arosa , 2
Cordoba , 6
Ibiza , 14
Leon , 9
Toledo , 3
Денес 19:56 , ,

Seat Ibiza

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:46 , ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI -10

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:17 , ,

Seat Altea

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:16 , ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI DIZEL

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 00:36 , ,

Seat Leon

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 22:47 , ,

Seat Altea XL 2.0 TDi 170 ps -07

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 15:47 , ,

Seat leon 1.9

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
14 ноем. 10:16 , ,

Seat Altea 2.0 -05

123 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 15:29 , ,

Seat Leon

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 16:31 , ,

Seat Leon 1.6 TDI -10

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
16 авг. 00:00 , ,

Seat Altea

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 јун. 23:14 , ,

Seat Ibiza

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 23:48 , ,

Seat Leon FR -07

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 јун. 02:48 , ,

Seat Arosa

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 16:34 , ,

Seat Ibiza 1.2 12v -03

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
02 окт. 22:14 , ,

SEAT ALTEA TOP

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 17:49 , ,

Seat Cordoba ne uvezena 1.4tdi 90000km

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
27 авг. 17:48 , ,

Seat Altea 2.0 tdi

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
14 јул. 19:44 , ,

Seat Arosa 1.0

1 199 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
16 мај 00:37 , ,

Seat Altea 2.0

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 09:46 , ,

Seat Cordoba

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 14:27 , ,

Seat Ibiza

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
14 фев. 16:15 , ,

Seat Altea - 2006 1.9 tdi

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 17:08 , ,

Seat Toledo

1 400 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
13 јан. 15:50 , ,

Seat Altea

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 дек. 20:50 , ,

SEAT LEON Stylance 2.0 TDI-DSG

6 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
27 авг. 13:06 , ,

Seat Ibiza

72 000 МКД

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
08 авг. 21:08 , ,

Seat Ibiza

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
24 јул. 17:44 , ,

Seat Altea 1.9 TDI

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 15:59 , ,

Seat Altea 2.0 TDI

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
04 јун. 13:29 , ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
02 апр. 19:51 , ,

Seat Altea 2.0 TDI 140 ps

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
18 мар. 03:32 , ,

Seat Cordoba Vario 1.9tdi

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 19:33 , ,

Seat Ibiza pa ndrim bez zamena

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
08 септ. 14:30 , ,

Seat Ibiza tdi 101 ks -08

4 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
07 септ. 11:12 , ,

Seat Leon -01

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
14 јун. 04:07 , ,

SEAT ALTEA 1.9TDI -04

5 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
01 мај 01:46 , ,

SEAT ALTEA 1.9

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 11:28 , ,

Seat Leon 1.9 tdi -02

Година: 2002
Километража: 5 000 - 9 999
17 мар. 17:25 , ,

Seat Ibiza -08

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
28 јан. 22:00 , ,

Seat Alhambra 2.0 benzin plin -96

2 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
17 дек. 13:15 , ,

Seat Ibiza 2001 dizel 110ks -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
21 ноем. 08:44 , ,

Seat Toledo -99

1 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
21 окт. 14:21 , ,

Seat Toledo -99

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
26 авг. 04:34 , ,

Seat Leon 1.9 tdi 110 ks -02

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
03 јул. 02:23 , ,

Seat Cordoba -97

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
17 апр. 23:42 , ,

Seat Ibiza -02

2 900 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 23:14 , ,

Seat Cordoba 1.4/benz/plin -98

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
07 апр. 00:42 , ,

Seat Ibiza 1.9 tdi 110ks -00

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
09 мар. 12:21 , ,

Seat Cordoba 1.4 TDI -05

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток