Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Seat | Скопjе

Alhambra , 3
Altea , 20
Arosa , 4
Cordoba , 10
Ibiza , 20
Leon , 32
Terra , 1
Toledo , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Seat | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 00:00
Link:
, ,

Seat Leon 1.6 TDI Eco Motive 91 500KM perfectna sostojba❗❗❗

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999

Вчера 22:22 , ,

Seat leon 1.4

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 00:00 , ,

Seat Leon 1.6 TDI Eco Motive 91 500KM perfectna sostojba❗❗❗

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
24 фев. 22:59 , ,

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 19:22 , ,

Seat Leon 2.0 tdi Fr -14 Km 187.000 so servis

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 09:11 , ,

Seat Altea2.0 dizel vo odlicna sostojba

4 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 01:52 , ,

Seat Leon

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 09:11 , ,

SEAT AROSA -98

800 ЕУР Price Reduced

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
17 фев. 10:43 , ,

Seat Altea 2.0 Tdi 140Ks FR Oprema MOZE ZAMENA!!

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 15:09 , ,

Seat Altea XL 1.6 Benzin i Plin

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
05 јан. 20:20 , ,

Seat ibiza facelift

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 12:27 , ,

Se prodava Seat Altea 2.0 TDI 11/2005

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
05 ноем. 11:32 , ,

Seat Ibiza 1.2 Benzin A-test Plin Ekstra Cena

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт. 18:51 , ,

SEAT ALTEA FR 2.0-170ks

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 окт. 17:38 , ,

Seat ibiza 1.9tdi 77kw 2009god full oprema

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 13:28 , ,

SEAT ALTEA FR 2.0-170ks

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 јул. 13:03 , ,

Seat Cordoba 1.4 benzin plin -05

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
04 апр. 23:37 , ,

Seat Leon

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
20 мар. 04:02 , ,

Seat Leon Copa 1.6 tdi (NEUVEZUVAN)

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар. 10:03 , ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI FR 170KS FULL OPREMA

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
04 мар. 01:38 , ,

Seat leon FR

8 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
01 мар. 13:59 , ,

Seat Leon -08 1.9tdi

6 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
24 јан. 20:04 , ,

Seat Altea XL 2.0 D -07

4 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
12 јан. 18:58 , ,

Seat Leon 1.4 tng

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
27 дек. 14:19 , ,

Seat Altea 1.4 TSI

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
15 дек. 09:21 , ,

Seat Altea 1.9 tdi Navigacija xenon full oprema

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек. 15:34 , ,

Seat Leon 1.9 105ks -07

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
28 окт. 20:55 , ,

Seat Ibiza 1.4 benzin

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 21:50 , ,

Seat Leon FR 1.9 tdi

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
29 септ. 16:45 , ,

Seat Cordoba 1.9 TDI 143ks

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 16:42 , ,

Seal Cordoba 1.9 TDI

2 599 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 10:12 , ,

Seat Altea xl 2.0 tdi 140hp

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
30 авг. 19:48 , ,

Seat Leon FR -09/8

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 13:44 , ,

Seat Altea -05 TDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 16:58 , ,

Seat Altea 1.9 tdi 105 hp

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 17:30 , ,

Seat Cordoba -00

550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
02 мар. 16:19 , ,

Seat Ibiza 2.0 benzin plin

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 14:12 , ,

Seat Leon 1.9 tdi full oprema

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 дек. 14:54 , ,

Seat Altea 20.tdi

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 23:23 , ,

SEAT Altea 2.0 TDI 140 KS

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 09:38 , ,

Seat Altea 2.0 TDI

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 12:41 , ,

Seat Leon

5 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
24 јун. 10:03 , ,

Seat Leon 1.9 TDI 105 ks Kako Nov -07

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
14 јун. 11:16 , ,

SEAT LEON 1.9tdi 105ks FULL KLIMATRONIK

4 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 14:28 , ,

Seat Leon 2.0

4 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 14:03 , ,

SEAT LEON 1.9tdi 105ks FULL KLIMATRONIK -06

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 11:38 , ,

Seat Altea 1.9

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 22:20 , ,

Seat Leon 1.4i Benz/plin

4 899 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 мар. 13:15 , ,

SEAT LEON 2.0TDI

6 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
07 мар. 17:58 , ,

Seat Leon fr 150ps

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Seat | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток