Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Smart | Друг модел

17 мај 11:19 Претпријатие ,

SMART 0.8 DIZEL

1 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 18:08 ,

Smart esht ne rregull

1 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
01 септ. 21:06 , ,

Smart -02

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
01 ноем. 12:58 ,

Smart Kabriolet -01 600cc

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 23:05 , ,

Smart 600cc -01

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
21 авг. 11:58 , ,

Smart 600 -99 OD SVAJCARIJA

1 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
03 мај 23:32 ,

Smart 600

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
06 апр. 01:22 , ,

Smart VO ODLICNA SOSTOJBA

2 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: > 500 000
22 септ. 00:41 ,

VW Golf 3 -92

1 800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 160 000 - 169 999
07 септ. 12:32 ,

SMART -01

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
13 авг. 19:52 ,

Smart -00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
10 авг. 22:19 , ,

Smart Go -02

Година: 2002
Километража: 10 000 - 14 999
31 јул. 19:35 , ,

SPORT SMART -03

4 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
24 мар. 13:26 ,

Smart ForTwo -00

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток