Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Smart | Roadster

05 јун. 12:22 , ,

SE PRODAVA MERCEDES SMART ROADSTER

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 35 000 - 39 999
05 јун. 12:10 , ,

SE PRODAVA MERCEDES SMART ROADSTER

4 500 МКД

Година: 2003
Километража: 35 000 - 39 999
05 јун. 12:10 , ,

SE PRODAVA MERCEDES SMART ROADSTER

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 35 000 - 39 999
07 окт. 19:00 Претпријатие ,

Smart Roadster Cabrio

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 80 000 - 84 999
02 авг. 23:28 , ,

Smart Roadster 82CV

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
19 фев. 14:01 Претпријатие ,

SMART ROADSTER 0.7 benzin TURBO

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
28 апр. 20:26 ,

SMART Roadster -04 vo perfektna sostojba

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток