Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Spyker | Друг модел

28 ноем. 16:43 , ,

Kombi sprinter 313 cdi

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток