Македонски | Shqip | English |
Actyon , 8
Family , 3
Korando , 8
Kyron , 23
MUSSO , 12
REXTON , 22
Rodius , 2
Tivoli , 1
Денес 09:32 Претпријатие Автомобили , Кочани

SSANGYONG ACTYON 4x4 A200XDI -07 SPORT DIZEL

4 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 ноем. 01:07 Автомобили , Гостивар

Ssanfyong Rexton

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
10 ноем. 11:32 Автомобили , Скопjе , Центар

Ssangyong Actyon

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 14:00 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ssangyong Korando

5 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
19 окт. 12:15 Автомобили , Куманово

Ssangyong Kyron 2.0hdi

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
24 септ. 15:42 Автомобили , Скопjе , Аеродром

SSanyong Action 2.3 disel -07

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
16 септ. 20:21 Автомобили , Тетово , Теарце

Ssangyony Actyon

6 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
16 септ. 19:01 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ssangyong Ceo Dzip 4x4

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
30 авг. 10:42 Автомобили , Тетово , Теарце

Ssangyong

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
16 авг. 14:23 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ssangyong Ceo Dzip 4x4

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
12 авг. 20:56 Автомобили , Дебар

Ssangyong Rexton

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 18:00 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ssangyong Kyron

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 17:48 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ssangyong Kyron

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 19:17 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ssangyong Dzip 4x4 Ssangyong Ceo

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
26 мај 18:17 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Dzip Ssangyong Ceo

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
18 мај 01:13 Автомобили , Тетово

Ssangyong Actyon xhip

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр. 11:41 Автомобили , Тетово

Ssangyong Family

2 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
26 апр. 21:17 Автомобили , Тетово

Ssangyong Family

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
24 апр. 03:34 Автомобили , Тетово

Ssangyong Family

2 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
13 апр. 00:26 Автомобили , Тетово

Ssangyong Actyon

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 22:08 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Dzip Ssangyong Ceo 4x4

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
15 фев. 12:43 Автомобили , Охрид

Ssangyong MUSSO

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 15:59 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Dzip Ssangyong Ceo 4x4

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
01 фев. 17:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ssangyong Kyron Udren

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 јан. 13:01 Автомобили , Скопjе , Чаир

Ssangyong REXTON

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 12:08 Автомобили , Струмица

Ssangyong MUSSO 4x4 2300 plin zamena za mala kola

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 18:20 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ssangyong Kyron Mozna zamena

5 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
11 јан. 09:18 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ssangyong Kyron ili menuvam

5 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 20:10 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Dzip Ssangyong Ceo 4x4

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
22 ноем. 14:48 Автомобили , Скопjе , Бутел

SsangYong Rexton odlicno socuvan

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
07 ноем. 18:22 Автомобили , Скопjе , Аеродром

SSANGYONG REXTON 270XDI DIZEL

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
06 ноем. 09:11 Автомобили , Скопjе , Центар

Ssangyong Rexton 4x4 2.7d

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 10:53 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong Ceo 2.4 Luxu SUV 4x4 na plin

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
10 септ. 08:51 Автомобили , Тетово

Ssangyong Kyron 20 dizel lizing 24 rati bez kamata

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 јул. 21:50 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong REXTON 4x4 rexton -04g nafta

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
05 апр. 15:00 Автомобили , Струмица

Ssangyong Kyron 2008 Full Oprema

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 20:57 Автомобили , Пробиштип

SSANGYONG REXTON 2.7 XDI SO MERCEDES MOTOR-06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
05 мар. 21:40 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SSANGYONG KORANDO -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 10:00 Автомобили , Тетово

SSANGYONG KYRON M200xdi 4x4

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 60 000 - 64 999
10 фев. 18:01 Автомобили , Делчево

SSANGYONG KYRON M200xdi 4x4

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
08 фев. 15:39 Автомобили , Кочани

Ssangyong Rexton

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
08 фев. 13:59 Автомобили , Кочани

Ssangyong Rexton

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 07:48 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong REXTON cip 2.7 dizel

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
04 ноем. 12:30 Автомобили , Струга

Ssangyongv MUSSO zamena samo za pogolem ili kes

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
06 окт. 14:03 Автомобили , Гостивар

Ssangyong Actyon dizel

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток