Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Ssangyong | Друг модел | Pazar3

05 окт. 10:53 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong Ceo 2.4 Luxu SUV 4x4 na plin

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток