Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ssangyong | Kyron

04 авг. 18:27 Претпријатие , ,

Ssangyong Kyron 4x4 2.0D 2006 godina

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
03 јун. 16:53 , ,

Ssangyong Kyron Mozna zamena

4 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
13 фев. 15:28 ,

SSANGYONG KYRON M200xdi 4x4

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 60 000 - 64 999
29 дек. 13:29 , ,

Ssangyong Kyron -09

4 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
19 окт. 12:15 ,

Ssangyong Kyron 2.0hdi

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
24 јун. 18:00 , ,

Ssangyong Kyron

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 17:48 , ,

Ssangyong Kyron

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 17:59 , ,

Ssangyong Kyron Udren

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 09:18 , ,

Ssangyong Kyron ili menuvam

5 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 септ. 08:51 ,

Ssangyong Kyron 20 dizel lizing 24 rati bez kamata

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 15:00 ,

Ssangyong Kyron 2008 Full Oprema

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 18:01 ,

SSANGYONG KYRON M200xdi 4x4

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
30 авг. 15:57 , ,

Ssangyong Kyron 2.0 4x4

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 авг. 23:38 , ,

Ssangyong Kyron 2.0 4x4

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
09 авг. 13:32 , ,

Ssangyong Kyron 2.0 xd 4x4

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
22 јул. 04:20 ,

Ssangyong Kyron

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
23 фев. 17:14 , ,

Ssangyong KYRON M200 xdi 4x4 - 11

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
11 фев. 11:04 , ,

Jeep Ssangyong Kyron - 10

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 50 000 - 54 999
07 јан. 02:25 ,

Ssangyong Kyron 2.0 xdi -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
12 окт. 05:07 , ,

SSANGYONG KYRON 2.0 XDI 4X4 -05

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
08 окт. 22:47 , ,

Jeep Ssangyong Kyron -06

400 000 МКД Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 22:35 , ,

Jeep Ssangyong Kyron -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
29 јун. 09:47 ,

Ssangyong Kyron -08 70 000 km

7 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
20 јун. 11:12 ,

Ssangyong Kyron -07

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток