Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ssangyong | MUSSO

15 фев. 12:43 ,

Ssangyong MUSSO

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 12:08 ,

Ssangyong MUSSO 4x4 2300 plin zamena za mala kola

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
04 ноем. 12:30 ,

Ssangyongv MUSSO zamena samo za pogolem ili kes

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
05 авг. 20:18 ,

Ssangyong MUSSO 2.9 Mercedes motor

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
20 ноем. 16:27 , ,

SSANGYONG MUSSO 2.3TD -00

3 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
25 окт. 11:27 ,

SSANGYONG MUSSO -96 ITNO

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
22 окт. 18:53 ,

Ssangyong MUSSO -97

2 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
31 авг. 11:41 , ,

SSANGYONG MUSSO 2.3TD -00 moze zamena

3 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
27 јул. 13:22 , ,

SSANGYONG MUSSO -02 101ks Moze Zamena

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
18 септ. 21:06 ,

Ssangyong Musso Jeep 2.9 dizel -00

3 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
15 фев. 23:25 ,

Jeep Ssangyoung MUSSO 3.2 4x4 -01

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток