Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ssangyong REXTON

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ssangyong REXTON | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 јан. 15:52 ,

Se prodava dzip

1 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 септ. 20:22 , ,

Ssangyong Rexton -05

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 апр. 15:40 , ,

DELOVI ZA SANG YONG REXTON 2.7 DIZEL

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
13 ноем. 01:07 ,

Ssanfyong Rexton

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
12 авг. 20:56 ,

Ssangyong Rexton

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 13:01 , ,

Ssangyong REXTON

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 14:48 , ,

SsangYong Rexton odlicno socuvan

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
07 ноем. 18:22 , ,

SSANGYONG REXTON 270XDI DIZEL

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
04 јул. 21:50 , ,

Ssangyong REXTON 4x4 rexton -04g nafta

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
12 мар. 20:57 ,

SSANGYONG REXTON 2.7 XDI SO MERCEDES MOTOR-06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
08 фев. 15:39 ,

Ssangyong Rexton

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
08 фев. 13:59 ,

Ssangyong Rexton

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 07:48 , ,

Ssangyong REXTON cip 2.7 dizel

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
22 апр. 15:47 , ,

SSANGYONG REXTON 2.7 165KS REG 09 -17

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 12:04 , ,

Ssangyong REXTON

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 јан. 21:44 , ,

Ssangyong REXTON

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
22 јан. 18:32 , ,

Ssangyong REXTON terenec

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
30 јул. 00:00 , ,

SSANGYONG REXTON 2.7 XDI MERCEDES MOTOR -06

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
19 мар. 20:29 ,

Ssangyong REXTON -05

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар. 19:43 , ,

Ssangyong REXTON 2.7 4X4 -05 NOV MERCEDES MOTOR

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 18:31 , ,

Ssangyong Rexton 2.7DCI cena po Dogovor-05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
09 фев. 19:52 , ,

Ssangyong REXTON 2.7 NOV UVOZ ITALIA

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ssangyong REXTON | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации