Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Ssangyong | REXTON

20 фев. 23:34 ,

Ssang Yong Rexton 2. 4x4, 2.7 xdi 186 hp Ful

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
20 фев. 22:46 ,

SsangYong Rexton dva -08 4x4 2.7 xdi 186 hp

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
20 фев. 22:34 , ,

Ssang Yong Rexton dva - 08 4x4 2.7 xdi 186 konja

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
14 фев. 11:50 Претпријатие ,

REXTON 3.2i 4x4 113.000km FULL -02 AVTOCENTAR

4 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
27 јан. 10:06 Претпријатие , ,

SSANGYONG REXTON 2.7xdi 4X4 MOZE ZAMENA ILI RATI

4 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
13 ноем. 01:07 ,

Ssanfyong Rexton

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
12 авг. 20:56 ,

Ssangyong Rexton

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 13:01 , ,

Ssangyong REXTON

7 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 14:48 , ,

SsangYong Rexton odlicno socuvan

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
07 ноем. 18:22 , ,

SSANGYONG REXTON 270XDI DIZEL

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
06 ноем. 09:11 , ,

Ssangyong Rexton 4x4 2.7d

4 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 јул. 21:50 , ,

Ssangyong REXTON 4x4 rexton -04g nafta

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
12 мар. 20:57 ,

SSANGYONG REXTON 2.7 XDI SO MERCEDES MOTOR-06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
08 фев. 15:39 ,

Ssangyong Rexton

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
08 фев. 13:59 ,

Ssangyong Rexton

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 07:48 , ,

Ssangyong REXTON cip 2.7 dizel

5 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
22 апр. 15:47 , ,

SSANGYONG REXTON 2.7 165KS REG 09 -17

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 12:04 , ,

Ssangyong REXTON

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 јан. 21:44 , ,

Ssangyong REXTON

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
22 јан. 18:32 , ,

Ssangyong REXTON terenec

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
30 јул. 00:00 , ,

SSANGYONG REXTON 2.7 XDI MERCEDES MOTOR -06

5 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
19 мар. 20:29 ,

Ssangyong REXTON -05

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар. 19:43 , ,

Ssangyong REXTON 2.7 4X4 -05 NOV MERCEDES MOTOR

5 400 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 18:31 , ,

Ssangyong Rexton 2.7DCI cena po Dogovor-05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
09 фев. 19:52 , ,

Ssangyong REXTON 2.7 NOV UVOZ ITALIA

5 400 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток