Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Ssangyong | REXTON | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


23 јан. 13:01 Автомобили , Скопjе , Чаир

Ssangyong REXTON

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 14:48 Автомобили , Скопjе , Бутел

SsangYong Rexton odlicno socuvan

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
07 ноем. 18:22 Автомобили , Скопjе , Аеродром

SSANGYONG REXTON 270XDI DIZEL

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
06 ноем. 09:11 Автомобили , Скопjе , Центар

Ssangyong Rexton 4x4 2.7d

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 15:47 Автомобили , Скопjе , Карпош

SSANGYONG REXTON 2.7 165KS REG 09 -17

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 12:04 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Ssangyong REXTON

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 јан. 21:44 Автомобили , Скопjе , Сарај

Ssangyong REXTON

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
22 јан. 18:32 Автомобили , Скопjе , Сарај

Ssangyong REXTON terenec

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
30 јул. 00:00 Автомобили , Скопjе , Центар

SSANGYONG REXTON 2.7 XDI MERCEDES MOTOR -06

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток