Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Ssangyong | Tivoli

25 окт. 13:05 Претпријатие , ,

SsangYong Tivoli 1.6 CVVT NOV

14 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток