Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Ssangyong | Pazar3

Kyron , 4
19 окт. 12:15 Автомобили , Куманово

Ssangyong Kyron 2.0hdi

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
22 јул. 04:20 Автомобили , Куманово

Ssangyong Kyron

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
07 јан. 02:25 Автомобили , Куманово

Ssangyong Kyron 2.0 xdi -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
20 јун. 11:12 Автомобили , Куманово

Ssangyong Kyron -07

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток