Македонски | Shqip | English |

Чаир | Возила | Автомобили | Ssangyong

Korando , 1
Kyron , 1
REXTON , 1
23 јан. 13:01 , ,

Ssangyong REXTON

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 05:53 , ,

Ssangyong Korando

4 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
12 окт. 05:07 , ,

SSANGYONG KYRON 2.0 XDI 4X4 -05

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток