Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Ssangyong | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


10 ноем. 11:32 Автомобили , Скопjе , Центар

Ssangyong Actyon

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 14:00 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ssangyong Korando

5 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
23 окт. 14:36 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

SSANGYONG KYRON 2.0xdi 4x4 OD MK,GOTOVINSKI POPUST

6 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
24 септ. 15:42 Автомобили , Скопjе , Аеродром

SSanyong Action 2.3 disel -07

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
16 септ. 19:01 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ssangyong Ceo Dzip 4x4

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
16 авг. 14:23 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ssangyong Ceo Dzip 4x4

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
24 јун. 18:00 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ssangyong Kyron

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 17:48 Автомобили , Скопjе , Карпош

Ssangyong Kyron

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток