Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Ssangyong | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


22 јан. 12:08 Автомобили , Струмица

Ssangyong MUSSO 4x4 2300 plin zamena za mala kola

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
05 окт. 10:53 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong Ceo 2.4 Luxu SUV 4x4 na plin

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
04 јул. 21:50 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong REXTON 4x4 rexton -04g nafta

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
05 апр. 15:00 Автомобили , Струмица

Ssangyong Kyron 2008 Full Oprema

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 07:48 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong REXTON cip 2.7 dizel

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
29 јун. 09:47 Автомобили , Струмица

Ssangyong Kyron -08 70 000 km

7 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
08 мар. 19:43 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong REXTON 2.7 4X4 -05 NOV MERCEDES MOTOR

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
09 фев. 19:52 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong REXTON 2.7 NOV UVOZ ITALIA

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток