Македонски | Shqip | English |
Forester , 16
Impreza , 17
Justy , 2
Legacy , 9
Libero , 4
Vivio , 11
03 дек. 10:34
Линк
Автомобили , Тетово , Теарце

SUBARU FORESTER 4X4 2.0 DIESEL

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
03 дек. 10:36
Линк
Автомобили , Тетово , Теарце

Subaru Forester 2.0 Diesel

7 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999

11 дек. 08:02 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SUBARU VIVIO so KLIMA

900 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
03 дек. 10:36 Автомобили , Тетово , Теарце

Subaru Forester 2.0 Diesel

7 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
03 дек. 10:34 Автомобили , Тетово , Теарце

SUBARU FORESTER 4X4 2.0 DIESEL

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
11 ноем. 13:56 Автомобили , Скопjе , Центар

Subaru Impreza 2.0 dizel -09

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
29 окт. 09:48 Автомобили , Скопjе , Центар

Subaru Impreza 4x4

1 700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт. 21:10 Автомобили , Тетово , Теарце

SUBARU FORESTER ZA DELOVI

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
08 окт. 14:33 Автомобили , Куманово

Subaru Forester Boxser 2.0dizel Swiss -10 Staklo

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
01 окт. 11:58 Автомобили , Скопjе , Бутел

Subaru Vivio

500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 65 000 - 69 999
05 септ. 10:48 Автомобили , Виница

Subaru Impreza

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 13:07 Автомобили , Куманово

SUBARU FORESTER

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
27 јул. 08:45 Автомобили , Скопjе , Карпош

Subaru Vivio

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
17 јун. 16:02 Автомобили , Тетово

Subaru Impreza 1.6

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 15:28 Автомобили , Скопjе , Карпош

Subaru Vivio

600 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
13 мај 08:52 Автомобили , Куманово

Subaru Forester 2.0 diesel 4x4 EURO 5

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
18 апр. 14:49 Автомобили , Тетово

Subaru Impreza

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
07 апр. 16:43 Автомобили , Скопjе , Карпош

Subaru Vivio

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
24 фев. 10:52 Автомобили , Куманово

Subaru impreza 1.6ben plin

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
28 јан. 10:52 Автомобили , Штип

4x4 Subaru Impreza 1.5R

4 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 08:27 Автомобили , Неготино

Subaru forester

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
21 ноем. 22:11 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Subaru Forester -09 2.0 dizel

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
14 ноем. 16:56 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Subaru za delovi

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
02 јул. 12:42 Автомобили , Прилеп

Subaru Impreza 2.0 - 4x4

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
27 јун. 23:28 Автомобили , Куманово

Subraru Legacy

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
20 апр. 10:05 Автомобили , Виница

Subaru Legacy

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
10 апр. 16:12 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Subaru Libero 4x4

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
14 фев. 14:56 Автомобили , Скопjе , Центар

Subaru Impreza 2.0 Diesel 4x4

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
13 фев. 17:04 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Subaru Libero 4x4

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 70 000 - 74 999
13 окт. 22:56 Автомобили , Кичево , Другово

Tovarno kombe Subaru Libero

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
10 окт. 10:34 Автомобили , Кочани

PMB SUBARU LEGACY

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
28 авг. 10:58 Автомобили , Скопjе , Чаир

SUBARU FORESTER 2.0 4x4

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
02 авг. 11:05 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Subaru B9 Tribeca

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
27 мај 10:22 Автомобили , Виница

Subaru Legacy

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
22 мај 23:56 Автомобили , Гостивар

Subaru 650 4x4 itno

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 15:18 Автомобили , Скопjе , Бутел

SUBARU VIVIO

Година: 1996
Километража: 40 000 - 44 999
15 мар. 15:43 Автомобили , Скопjе , Бутел

Subaru Vivio

Година: 1996
Километража: 35 000 - 39 999
10 мар. 17:20 Автомобили , Гостивар

SUBARU LAGACY BENZIN

1 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 23:53 Автомобили , Кавадарци

Subaru Impreza

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
01 дек. 22:22 Автомобили , Скопjе , Бутел

Subaru Legacy 4x4 -95

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 16:38 Автомобили , Куманово

Subaru Impreza

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
23 ноем. 15:13 Автомобили , Тетово

Subaru Impreza -07

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
17 окт. 13:39 Автомобили , Струга

Subaru Justy -97

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
16 јул. 20:09 Автомобили , Скопjе , Аеродром

SUBARU FORESTER 2.0 150 КС -11

15 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
30 јун. 12:20 Автомобили , Кочани

Subaru Vivio -96

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
27 јун. 19:40 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Subaru Forester 2.0X -08

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
10 јун. 18:48 Автомобили , Скопjе , Скопје

Subaru Forester -12

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 15:50 Автомобили , Скопjе , Карпош

Subaru Impreza -95

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 15:54 Автомобили , Скопjе , Чаир

Subaru Forester so najgolema oprema -00

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
08 мар. 14:37 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Subaru Vivio -97

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 45 000 - 49 999
Кон почеток