Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Subaru | Друг модел

22 мај 23:56 ,

Subaru 650 4x4 itno

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток