Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Subaru | Forester

Вчера 12:08 , ,

SUBARU FORESTER 2.0 XT

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
25 јан. 17:55 ,

Subaru Forester dzip kupen vo mk

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт. 21:10 , ,

SUBARU FORESTER ZA DELOVI

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
08 окт. 14:33 ,

Subaru Forester Boxser 2.0dizel Swiss -10 Staklo

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
23 авг. 13:07 ,

SUBARU FORESTER

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
13 мај 08:52 ,

Subaru Forester 2.0 diesel 4x4 EURO 5

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
25 дек. 08:27 ,

Subaru forester

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
21 ноем. 22:11 , ,

Subaru Forester -09 2.0 dizel

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
28 авг. 10:58 , ,

SUBARU FORESTER 2.0 4x4

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
16 јул. 20:09 , ,

SUBARU FORESTER 2.0 150 КС -11

15 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
27 јун. 19:40 , ,

Subaru Forester 2.0X -08

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
10 јун. 18:48 , ,

Subaru Forester -12

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 16:55 , ,

Subaru Forester Ekstra socuvan mnogu malce vozen

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
13 мар. 15:54 , ,

Subaru Forester so najgolema oprema -00

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
03 јан. 17:42 , ,

Subaru Forester -11

15 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток