Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Subaru | Impreza

07 авг. 20:45 , ,

Subaru Impreza AWD moze zamena

7 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
14 јул. 15:40 , ,

Subaru Impreza 2.0 dizel -09

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
22 јун. 15:11 , ,

SUBARU IMPREZA 2.0 D 4X4 -09

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
05 септ. 10:48 ,

Subaru Impreza

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 16:02 ,

Subaru Impreza 1.6

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 14:49 ,

Subaru Impreza

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
24 фев. 10:52 ,

Subaru impreza 1.6ben plin

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
14 фев. 14:56 , ,

Subaru Impreza 2.0 Diesel 4x4

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
03 мар. 23:53 ,

Subaru Impreza

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
28 ноем. 16:38 ,

Subaru Impreza

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
23 ноем. 15:13 ,

Subaru Impreza -07

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
27 апр. 15:50 , ,

Subaru Impreza -95

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 17:29 ,

Subaru Impreza -97 ili se menuva

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
10 ноем. 17:56 ,

Subaru Impreza -00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
02 ноем. 14:09 , ,

SUBARU IMPREZA 1.5 -08 full oprema

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
19 јул. 10:04 ,

Subaru Impreza -97 ili se menuva

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток