Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Subaru | Justy

17 окт. 13:39 ,

Subaru Justy -97

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
16 фев. 13:34 , ,

Subaru Justy 1.0 benzin -91

700 ЕУР

Година: 1991
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток