Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Subaru | Legacy

14 ноем. 16:56 , ,

Subaru za delovi

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
27 јун. 23:28 ,

Subraru Legacy

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
20 апр. 10:05 ,

Subaru Legacy

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
10 окт. 10:34 ,

PMB SUBARU LEGACY

7 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
27 мај 10:22 ,

Subaru Legacy

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
10 мар. 17:20 ,

SUBARU LAGACY BENZIN

1 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 22:22 , ,

Subaru Legacy 4x4 -95

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 11:30 , ,

Subaru Legacy -96 vo dobra sostojba

90 000 МКД

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
28 јан. 20:34 ,

Subaru Legacy -97

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток