Македонски | Shqip | English |

Кисела Вода | Возила | Автомобили | Subaru | Vivio | Pazar3

08 мар. 14:37 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Subaru Vivio -97

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 45 000 - 49 999
09 мај 09:04 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SUBARU VIVIO -96

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток