Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Subaru | XV

07 авг. 00:23 Претпријатие ,

SUBARU XV 2.0 BOXER DIESEL 150KS 4X4 -15

12 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток