Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Suzuki

Alto , 14
Baleno , 20
Carry , 2
Celerio , 1
Ignis , 22
iK-2 , 1
Jimny , 6
Liana , 1
LJ , 1
Maruti , 54
Splash , 2
Swift , 183
SX4 , 20
Vitara , 27
Wagon R+ , 8
X-90 , 3
07 авг. 13:49
Линк
,

Suzuki Alto 1.0

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999

Денес 09:06 Претпријатие ,

SUZUKI JIMNY 1.5 DDIS -07 ODLICEN AVTO ALEX

5 980 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 02:48 , ,

Suzuki Swift 1.3 4x4

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 18:53 ,

SUZUKI GRAND VITARA

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:43 ,

Rezervni delovi od motor Suzuki Maruti

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 13:45 ,

Suzuki Grand Virtara 4x4

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:44 Претпријатие ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS 129KS 4X4 -07 MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:41 Претпријатие ,

SUZUKI SX4 1.9 DDIS 120 KS 4X4 158000 -07 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
10 авг. 23:42 , ,

Suzuki TUCSON -08 4X4 diz garazh ZAMENA MOZHE

5 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
10 авг. 23:27 ,

Suzuki Alto

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
10 авг. 23:24 , ,

SUZUKI SWIFT 1 3 DDIS

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
10 авг. 23:22 ,

Suzuki Maruti

Година: 1991
Километража: 25 000 - 29 999
10 авг. 20:09 ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9DDIS 130ks 4x4 NOV MAKSAUTO

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
09 авг. 21:20 , ,

SUZUKI VITARA 1.6 88 kwh itno

17 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 5 000 - 9 999
07 авг. 13:49
Линк
,

Suzuki Alto 1.0

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999
05 авг. 10:00 , ,

Suzuki SX4

7 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 25 000 - 29 999
04 авг. 19:07 ,

Suzuki Ignis -02

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
29 јул. 08:42 Претпријатие ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS - 06 ODLICEN

5 780 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
29 јул. 01:30 ,

Suzuki Swift 1.0 -00

850 МКД

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 17:46 Претпријатие ,

SUZUKI SWIFT 1.3i -ODLICEN

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
27 јул. 09:49 Претпријатие , ,

SUZUKI MARUTI PLIN SO ATEST

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
25 јул. 00:54 ,

Zzzzzz

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
25 јул. 00:21 ,

Zzzzzz

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
24 јул. 19:24 ,

Grand Vitara 2005 2.0 Hdi 110ks

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 јул. 15:17 , ,

Suzuki Swift 1.3

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
20 јул. 21:28 ,

Suzuki Maruti 800 cl

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
19 јул. 19:15 Претпријатие ,

Suzuki Grand Vitara 1.9DDiS 4x4

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 јул. 18:22 , ,

SUZUKI VITARA DIZEL ALLGRIP 4X4 120 KS 2015

12 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
17 јул. 18:36 , ,

Suzuki sx4 4x4 -06 1.9 120ks 6 brzini

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
17 јул. 15:23 ,

Suzuki Swift 1.6 LX-C SED

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 12:34 Претпријатие , ,

SUZUKI BALENO 1.3 ATEST PLIN REGISTRIRANO

950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
11 јул. 14:44 Претпријатие ,

SUZUKI ALTO 1.0i – PLIN-09 EURO5

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
17 јун. 00:59 , ,

Suzuki Swift

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
16 јун. 20:26 , ,

Suzuki Swift 1.0

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
16 јун. 19:38 ,

SUZUKI SX41.6 GL VVT 4W 120 KS Outdoor

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 0 - 4 999
12 јун. 18:15 , ,

Suzuki swift 1.0

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
11 јун. 18:41 , ,

Suzuki Splash 1.0

5 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 30 000 - 34 999
10 јун. 15:54 , ,

Suzuki Vitara 1.4 140ks

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
05 јун. 10:24 , ,

Prodavam Suzuki svift

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
02 јун. 21:12 , ,

SUZUKI SWIFT 1.6BENZIN SPORT

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
29 мај 21:26 , ,

Suzuki Swift

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
20 мај 16:15 , ,

Suzuki Alto 1.0

799 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
17 мај 03:38 , ,

SUZUKI ALTO 1.0 FULL 2009

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
12 мај 05:02 ,

Suzuki Maruti

300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 50 000 - 54 999
08 мај 20:41 ,

Suzuki Wagon R+ 4x4

3 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
08 мај 20:41 ,

SUZUKI GSX R600 AVAILABLE

5 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
08 мај 12:49 ,

SUZUKI VITARA

2 800 ЕУР

Година: 1991
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток