Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Suzuki | Друг модел

30 дек. 15:07 , ,

Suzuki 1.0

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
16 окт. 11:01 ,

Suzuki Maruti 800

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1991
Километража: 65 000 - 69 999
16 јан. 15:31 , ,

DFM PATNICKO MINIVAN KOMBE

Година: 2013
Километража: 35 000 - 39 999
11 окт. 12:22 , ,

SUZUKI PERODUA KANCIL

950 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 75 000 - 79 999
06 септ. 16:30 , ,

Suzuki Maruti

650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 60 000 - 64 999
19 јул. 11:37 ,

SUZUKI XL7 -04

8 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 80 000 - 84 999
04 мар. 18:28 , ,

Suzuki Celerio 5 g garancija -15

6 450 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток