Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Suzuki | Alto

Вчера 13:46
Линк
,

Suzuki Alto 1.0

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999

Вчера 13:46
Линк
,

Suzuki Alto 1.0

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999
13 авг. 23:27 ,

Suzuki Alto

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
11 јул. 14:44 Претпријатие ,

SUZUKI ALTO 1.0i – PLIN-09 EURO5

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
20 мај 16:15 , ,

Suzuki Alto 1.0

799 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
17 мај 03:38 , ,

SUZUKI ALTO 1.0 FULL 2009

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
02 мај 11:33 , ,

Prodavam Alto

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
02 мар. 21:54 , ,

Suzuki Alto -95

Година: 1995
Километража: 5 000 - 9 999
16 јул. 08:58 , ,

Suzuki Alto

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 80 000 - 84 999
15 јун. 16:37 , ,

Suzuki Alto

300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
31 авг. 18:12 , ,

Suzuki Alto 1.0 benzin dobra sostojba

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
30 јун. 12:53 , ,

Suzuki Alto

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 75 000 - 79 999
18 јул. 11:28 , ,

Suzuki Alto 1.0

960 ЕУР

Година: 1995
Километража: 30 000 - 34 999
27 мај 20:26 , ,

Suzuki Alto extra

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 95 000 - 99 999
04 апр. 11:46 ,

SUZUKI ALTO

Година: 2010
Километража: 55 000 - 59 999
Кон почеток