Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Suzuki | Carry

07 дек. 19:27 , ,

Suzuki Carry wan 1.3 so dve lizgacki vrati

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
06 окт. 15:31 , ,

Suzuki Carry 1.3 Benzin Tovarno Reg -99 zamena

1 840 ЕУР

Година: 1999
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток