Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Suzuki | Grand Vitara

11 авг. 18:53 ,

SUZUKI GRAND VITARA

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:45 ,

Suzuki Grand Virtara 4x4

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг. 20:09 ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9DDIS 130ks 4x4 NOV MAKSAUTO

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
29 јул. 08:42 Претпријатие ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS - 06 ODLICEN

5 780 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
24 јул. 19:24 ,

Grand Vitara 2005 2.0 Hdi 110ks

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 јул. 19:15 Претпријатие ,

Suzuki Grand Vitara 1.9DDiS 4x4

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 12:17 ,

Suzuki Grand Vitara 2.0TD Odlicna Sostojba

4 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 10:00 ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9DDIS 120KS 4X4 REGISTRIRAN

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 15:56 ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 ddis 150.000 km CH

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
03 ноем. 06:41 ,

Suzuki Grand Vitara

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
21 окт. 21:20 , ,

Suzuki Grand Vitara 4x4 1.9

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 15:53 , ,

Suzuki Grand vitara

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 20:26 , ,

Grand Vitara 1.9 130ks -07 extra 4x4

6 699 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
25 јун. 17:16 ,

Suzuki Grand Vitara najdobroto vo Makedonija

9 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
14 јун. 20:27 ,

Suzuki Grand Vitara

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
03 јун. 17:57 ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
01 јун. 22:27 ,

SUZUKI GRAND VITARA 4x4 1.9

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
07 фев. 23:50 , ,

Suzuki Grand Vitara

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 15:33 ,

Suzuki Grand Vitara -07

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
27 ноем. 15:45 , ,

Suzuki Grand Vitara

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 75 000 - 79 999
28 окт. 18:28 , ,

Suzuki Grand Vitara

9 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 75 000 - 79 999
10 авг. 07:46 , ,

Suzuki Grand Vitara

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
16 мар. 16:41 , ,

SUZUKI GRAND VITARA

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
28 фев. 18:50 , ,

Suzuki Grand Vitara 2.0

8 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
02 ноем. 18:03 ,

Suzuki Grand Vitara -07

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
30 окт. 08:57 , ,

SUZUKI GRAND VITARA 2.0TD -04 4WD 4X4

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
27 авг. 17:00 ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9DDIS 129ks-REGISTRIRAN -06

7 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
08 јул. 19:49 ,

SUZUKI GRAND VITARA -99

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
11 јун. 10:38 , ,

Suzuki Grand Vitara -02 2.0 dizel

5 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
01 мај 12:33 , ,

Suzuki Grand Vitara 2.0 dizel crdi -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 17:40 ,

Suzuki Grand Vitara -97

3 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
27 фев. 21:58 , ,

SUZUKI GRAND VITARA -00

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
16 фев. 14:21 ,

Suzuki Grand Vitara -08 POVOLNO

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
02 фев. 15:14 , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS 130 KS 4X4 -09

12 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
30 ноем. 12:28 ,

Suzuki Grand Vitara -08

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
11 ноем. 10:14 ,

SUZUKI GRAND VITARA -04

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
11 ноем. 09:58 ,

SUZUKI GRAND VITARA -04

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
17 окт. 19:38 , ,

Suzuki Grand Vitara 2.0L 140 HP luksuzna varijanta

11 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 55 000 - 59 999
10 јул. 11:14 , ,

Suzuki Grand Vitara -11

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток