Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Suzuki | Ignis

04 авг. 19:07 ,

Suzuki Ignis -02

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
12 мај 12:22 , ,

Suzuki Ignis -04 dizel reg. do 2020

3 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
26 јан. 16:40 , ,

Suzuki Ignis

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
25 мај 23:56 ,

Suzuki Ignis 2008

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
12 мар. 15:01 , ,

Suzuki Ignis

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
01 јан. 19:31 ,

SUZUKI IGNIS 1.5i 75ks 4x4 84350km NAJUBAVO VO MK

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
17 септ. 15:52 ,

SUZUKI IGNIS TNG ALEK PRODADENA

3 899 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
14 септ. 18:57 ,

Suziku Ignis 1.3 multijet

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 јул. 11:14 ,

Suzuki Ignis

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
20 јан. 20:46 ,

Suzuki Ignis 1.3 4x4

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
22 окт. 18:35 ,

Suzuki Ignis 1.3 4x4 -01

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 21:16 ,

Suziku Ignis 1.3 multijet -04

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 22:08 , ,

Suzuki Ignis 1500 cm3 4x4 -05

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 14:06 , ,

Suziki Ignis dizel -03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
06 јул. 07:51 , ,

Suzuki Ignis -01

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
20 апр. 10:05 , ,

Suzuki Ignis Dizel 3.5l 100km PRV GAZDA -04

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
17 фев. 17:19 , ,

Suzuki Ignis 1.3 Dizel PRV GAZDA-04

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
21 јан. 17:18 ,

Suzuki Ignis 4x4 - 07

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
19 јан. 19:43 ,

Suzuki Ignis 1.4 -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток