Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Suzuki | Jimny

Вчера 09:06 Претпријатие ,

SUZUKI JIMNY 1.5 DDIS -07 ODLICEN AVTO ALEX

5 980 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
27 дек. 17:44 , ,

Suzuki Jimny -08 1.3 benzin

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
13 апр. 17:22 , ,

SUZUKI JIMNY

5 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
05 окт. 15:50 ,

Suzuki Jimny -00 menuvam za pogolem Jeep

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
16 јул. 02:19 ,

Suzuki Jimny -02

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 65 000 - 69 999
Кон почеток