Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Suzuki | Liana

23 окт. 22:36 , ,

Suzuki Liana 1.3 66kw benzin plin -05

3 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток