Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Suzuki | Maruti

07 авг. 23:22 ,

Suzuki Maruti

Година: 1991
Километража: 25 000 - 29 999
27 јул. 09:49 Претпријатие , ,

SUZUKI MARUTI PLIN SO ATEST

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
20 јул. 21:28 ,

Suzuki Maruti 800 cl

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
12 мај 05:02 ,

Suzuki Maruti

300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 50 000 - 54 999
11 дек. 23:59 , ,

Suzuki Maruti

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 70 000 - 74 999
14 окт. 08:55 , ,

Suzuki Maruti Povolno

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
14 окт. 08:55 , ,

Suzuki Maruti Povolno

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
30 септ. 11:30 Претпријатие , ,

SUZUKI MARUTI REGISTRIRANO SOCUVANO EVTINO

450 ЕУР

Година: 1993
Километража: 80 000 - 84 999
21 септ. 17:53 , ,

Suzuki Maruti

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
21 јун. 16:17 , ,

Suzuki Maruti -96

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
19 мај 01:56 ,

Suzuki Maruti

Година: 1991
Километража: 25 000 - 29 999
12 фев. 00:11 ,

Suzuki Maruti 800cc

400 ЕУР

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 03:33 , ,

Suzuki maruti i lada 110

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
23 окт. 14:25 ,

Suzuki Maruti

450 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 01:03 , ,

Suzuki Maruti cenata ne e fiksna

500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 17:45 , ,

Suzuki Maruti

Година: 1997
Километража: 55 000 - 59 999
01 мај 14:51 ,

Suzuki Maruti

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 85 000 - 89 999
21 мар. 09:36 , ,

Suzuki Maruti

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
13 фев. 16:39 ,

Suzuki Maruti -96

2 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
11 јан. 10:33 ,

Suzuki Maruti za delovi

Година: 1992
Километража: 140 000 - 149 999
10 дек. 20:22 , ,

Suzuki Maruti

Година: 1997
Километража: 50 000 - 54 999
15 ноем. 17:23 , ,

SUZUKI MARUTI ALTO

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
17 окт. 20:22 , ,

Suzuki Maruti Povolno

Година: 1996
Километража: 45 000 - 49 999
01 јул. 13:48 ,

Suzuki Maruti

400 ЕУР

Година: 1991
Километража: 35 000 - 39 999
08 апр. 12:15 ,

Suzuki Maruti

400 ЕУР

Година: 1991
Километража: 10 000 - 14 999
28 јан. 16:22 ,

Suzuki Maruti

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
26 јан. 23:11 ,

Suzuki Maruti moze zamena so doplata

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
14 дек. 22:20 , ,

SUZUKI MARUTI

450 ЕУР

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
28 ноем. 13:54 , ,

SUZUKI MARUTI -96

Година: 1996
Километража: 50 000 - 54 999
09 ноем. 19:20 , ,

SUZUKI MARUTI -99

Година: 1999
Километража: 50 000 - 54 999
05 окт. 00:27 , ,

Suzuki Maruti -96

400 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 75 000 - 79 999
25 јул. 09:46 , ,

Suzuki Maruti vo odlicna sostojba

400 ЕУР

Година: 1991
Километража: 50 000 - 54 999
25 мај 22:36 , ,

Suzuki Maruti -95

550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 45 000 - 49 999
29 апр. 16:51 , ,

Suzuki Maruti -95

Година: 1995
Километража: 75 000 - 79 999
13 мар. 20:51 , ,

Suzuki Maruti -95

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 70 000 - 74 999
19 фев. 21:16 ,

Suzuki Maruti vo odlicna sostojba

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
14 фев. 17:22 ,

Suzuki Maruti -96

450 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
20 дек. 13:17 , ,

Suzuki Maruti -97 ili menuvam

450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 55 000 - 59 999
17 дек. 17:34 , ,

Suzuki Maruti -97

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
17 дек. 16:33 , ,

Suzuki Maruti -97

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 80 000 - 84 999
12 септ. 10:58 ,

SUZUKI MARUTI 800 -96

Година: 1996
Километража: 85 000 - 89 999
02 авг. 22:43 , ,

Suzuki Maruti -95

Година: 1995
Километража: 50 000 - 54 999
27 јул. 12:07 ,

SUZUKI MARUTI -96

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
21 јун. 19:44 , ,

Suzuki Maruti -97

Година: 1997
Километража: 40 000 - 44 999
10 јун. 08:09 , ,

Suzuki Maruti -92 vo odlicna sostojba

600 ЕУР

Година: 1992
Километража: 85 000 - 89 999
06 јун. 17:13 , ,

Suzuki Maruti -91

800 ЕУР

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
29 мај 19:44 ,

Suzuki Maruti -95 itno

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 10 000 - 14 999
25 мај 23:17 ,

SUZUKI MARUTI -96

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
19 мај 20:12 ,

Suzuki Maruti -95

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
03 апр. 16:46 , ,

Suzuki Maruti -96

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток