Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Suzuki | SX4

Вчера 23:42 , ,

Suzuki TUCSON -08 4X4 diz garazh ZAMENA MOZHE

5 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
12 авг. 16:10 ,

Suzuki SX4

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
05 авг. 10:00 , ,

Suzuki SX4

7 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 25 000 - 29 999
17 јул. 18:36 , ,

Suzuki sx4 4x4 -06 1.9 120ks 6 brzini

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
16 јун. 19:38 ,

SUZUKI SX41.6 GL VVT 4W 120 KS Outdoor

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 0 - 4 999
08 фев. 17:30 ,

SUZUKI SX4 1.9 DDIS 120 KS 4X4 -07

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
24 јан. 18:28 , ,

Suzuki SX 4 -07

3 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 16:09 , ,

Suzuki SX4 itno

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
17 фев. 21:19 ,

Suzuki SX4 donesena od Svajcarija

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг. 12:29 ,

Suzuki Vitara 1.6 A

15 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
16 фев. 14:22 ,

Suzuki SX4 79kw prv gazda

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
18 ноем. 13:14 , ,

Suziki SX4

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
18 окт. 12:09 , ,

Suzuki SX4 staklo socuvan prv gazda

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 25 000 - 29 999
28 јун. 10:22 , ,

Suzuki SX4

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
02 мар. 20:05 ,

SUZUKI SX4 1.9DDIS 120KS 6BRZINI 4X4 UNIKATNO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 15:33 , ,

SUZUKI SX4 4x4 -14 NOVO

Година: 2014
Километража: 25 000 - 29 999
06 ноем. 12:06 , ,

Suzuki SX4 1.6 -08

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
02 фев. 13:29 , ,

Suzuki SX4 S-Cross -13

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток