Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Suzuki | SX4 S-Cross

21 мар. 15:42 , ,

Suzuki SX4 S-Cross

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 50 000 - 54 999
06 фев. 08:52 , ,

Suzuki S Cross 1.6,120 ks -14

10 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
08 јун. 15:57 , ,

Suzuki Sx4 S Cross ALL GRIP 4X4

14 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 15 000 - 19 999
07 мај 10:10 , ,

Se kupuva Suzuki SX4 S-Cross

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
Кон почеток