Македонски | Shqip | English |

Чаир | Возила | Автомобили | Suzuki | SX4

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 фев. 22:42 , ,

SUZUKI SPORTAZZ 4X4 dizel 2008 Mozzna Zamea pomalo

5 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
24 јан. 18:28 , ,

Suzuki SX 4 -07

3 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 18:26 , ,

SUZUKI SX4 1.9

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
12 дек. 16:09 , ,

Suzuki SX4 itno

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
18 ноем. 13:14 , ,

Suziki SX4

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
18 окт. 12:09 , ,

Suzuki SX4 staklo socuvan prv gazda

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 25 000 - 29 999
28 јун. 10:22 , ,

Suzuki SX4

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
11 дек. 15:33 , ,

SUZUKI SX4 4x4 -14 NOVO

Година: 2014
Километража: 25 000 - 29 999
06 ноем. 12:06 , ,

Suzuki SX4 1.6 -08

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
02 фев. 13:29 , ,

Suzuki SX4 S-Cross -13

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток