Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Suzuki | Splash

11 јун. 18:41 , ,

Suzuki Splash 1.0

5 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 30 000 - 34 999
12 јун. 09:45 ,

Suzuki Splash -09

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
Кон почеток