Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Suzuki | Vitara

03 авг. 21:20 , ,

SUZUKI VITARA 1.6 88 kwh itno

17 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 5 000 - 9 999
18 јул. 18:22 , ,

SUZUKI VITARA DIZEL ALLGRIP 4X4 120 KS 2015

12 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
10 јун. 15:54 , ,

Suzuki Vitara 1.4 140ks

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
08 мај 12:49 ,

SUZUKI VITARA

2 800 ЕУР

Година: 1991
Километража: 15 000 - 19 999
02 мај 18:52 ,

Suzuki vitara

2 800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 10 000 - 14 999
01 мар. 14:03 ,

Suzuki Vitara 1.6 -94

2 999 ЕУР

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
02 јан. 20:04 , ,

Suzuki Vitara -92

3 700 ЕУР

Година: 1992
Километража: 75 000 - 79 999
06 септ. 21:22 ,

SUZUKI VITARA 1.6 benzin plin

3 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
09 јан. 17:02 ,

Suzuki Grand Vitara

3 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
05 дек. 10:11 Претпријатие , ,

Suzuki Vitara

9 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 35 000 - 39 999
05 окт. 20:21 ,

SUZUKI GRAND VITARA 1.9DDIS 130KS 4X4 MAKS AUTO

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
06 апр. 21:35 ,

SUZUKI VITARA OFFROAD

3 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
10 јан. 15:59 ,

Suzuki Vitara

2 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
30 дек. 22:33 ,

Suzuki Vitara

Година: 1994
Километража: 95 000 - 99 999
26 септ. 23:46 ,

Suzuki Vitara 1.6

2 500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 150 000 - 159 999
20 јул. 18:01 , ,

Suzuki Vitara 1.6 benzin plin

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
25 дек. 14:05 , ,

Suzuki Grand Vitara 1.6 110HP

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 25 000 - 29 999
25 дек. 12:29 , ,

Suzuki Vitara 1.6

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 15:07 , ,

Suzuki Vitara 1.6 16v -96

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
26 јул. 17:14 , ,

Suzuki Vitara -08

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
05 јул. 10:04 , ,

Suzuki Vitara -07

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 јун. 09:38 , ,

Jeep Suzuki Vitara -11

9 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 25 000 - 29 999
19 мај 16:01 ,

Suzuki Vitara -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 22:25 , ,

Suzuki Vitara -96

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
29 мар. 11:34 ,

Suzuki Vitara -94

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 15:27 ,

Suzuki Vitera -98

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток