Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Suzuki | Vitara | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


10 ноем. 20:20 Автомобили , Скопjе , Аеродром

SUZUKI VITARA 1.6 88 kwh itno

17 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 5 000 - 9 999
05 дек. 10:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Suzuki Vitara

9 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 35 000 - 39 999
20 јул. 18:01 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Suzuki Vitara 1.6 benzin plin

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
25 дек. 14:05 Автомобили , Скопjе , Бутел

Suzuki Grand Vitara 1.6 110HP

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 25 000 - 29 999
25 дек. 12:29 Автомобили , Скопjе , Центар

Suzuki Vitara 1.6

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 15:07 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Suzuki Vitara 1.6 16v -96

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
26 јул. 17:14 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Suzuki Vitara -08

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
23 јун. 09:38 Автомобили , Скопjе , Карпош

Jeep Suzuki Vitara -11

9 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 25 000 - 29 999
10 окт. 22:25 Автомобили , Скопjе , Студеничани

Suzuki Vitara -96

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток