Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Suzuki | Wagon R+

23 дек. 14:51 , ,

Suzuki Wagon

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
11 јул. 20:00 , ,

SUZUKI WAGON R+ 1.3 CDTI

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 13:51 , ,

SUZUKI WAGON R+ 1.3

Година: 2005
Километража: 70 000 - 74 999
15 септ. 16:47 , ,

SUZUKI WAGON R 1.3 KAKO NOVO-01

2 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
02 јан. 20:11 , ,

Suzuki Wagon R+ -01

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
26 авг. 22:15 ,

Suzuki Wagon R+ -04

650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток