Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Suzuki | X-90

08 мај 20:41 ,

SUZUKI GSX R600 AVAILABLE

5 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
12 фев. 13:24 , ,

Suzuki X-90 OFF Road

5 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
30 апр. 12:45 , ,

Suzuki X-90 Maruti

Година: 1992
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток