Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Suzuki | Скопjе

Alto , 4
Baleno , 1
Celerio , 1
Ignis , 1
LJ , 1
Maruti , 8
Swift , 15
SX4 , 1
Vitara , 4

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Suzuki | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 окт. 10:43 , ,

Suzuki Maruti- 91

300 ЕУР

Година: 1991
Километража: 110 000 - 119 999
30 септ. 09:25 , ,

SUZUKI VITARA -16

13 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
14 септ. 19:19 , ,

СЕ ПРОДАВА СУЗУКИ ВИТАРА

14 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
17 мај 03:38 , ,

SUZUKI ALTO 1.0 FULL 2009

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
02 мај 11:33 , ,

Prodavam Alto

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
05 фев. 19:37 , ,

Suzuki Baleno prv gazda

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
24 окт. 19:55 , ,

SUZUKI SWIFT REGISTIRANO 17.07.2020

650 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
17 септ. 09:19 , ,

SUZUKI SWIFT

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
30 дек. 15:07 , ,

Suzuki 1.0

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
05 дек. 10:11 Претпријатие , ,

Suzuki Vitara

9 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 35 000 - 39 999
09 окт. 17:53 , ,

Suzuki Swift

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
30 јун. 12:53 , ,

Suzuki Alto

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 75 000 - 79 999
23 јун. 17:45 , ,

Suzuki Maruti

Година: 1997
Километража: 55 000 - 59 999
10 апр. 20:31 , ,

Suzuki Swift 1.3 gls

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
08 апр. 16:38 , ,

Suzuki Swift vo prekrasna sostojba bez mana

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
21 мар. 09:36 , ,

Suzuki Maruti

550 ЕУР

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
10 дек. 20:22 , ,

Suzuki Maruti

Година: 1997
Километража: 50 000 - 54 999
18 ноем. 13:14 , ,

Suziki SX4

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
12 септ. 15:58 , ,

Suzuki Swift

8 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
11 авг. 15:11 , ,

SUZUKI SWIFT 1.3

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
18 јул. 11:28 , ,

Suzuki Alto 1.0

960 ЕУР

Година: 1995
Километража: 30 000 - 34 999
28 фев. 18:50 , ,

Suzuki Grand Vitara 2.0

8 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
14 дек. 22:20 , ,

SUZUKI MARUTI

450 ЕУР

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
26 јул. 17:14 , ,

Suzuki Vitara -08

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
25 јул. 09:46 , ,

Suzuki Maruti vo odlicna sostojba

400 ЕУР

Година: 1991
Километража: 50 000 - 54 999
05 јул. 13:56 , ,

SUZIKI SWIFT 1.3 sedan -97

Година: 1997
Километража: 95 000 - 99 999
11 јун. 10:38 , ,

Suzuki Grand Vitara -02 2.0 dizel

5 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
25 мај 22:36 , ,

Suzuki Maruti -95

550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 45 000 - 49 999
15 јан. 21:09 , ,

Suzuki Swift 1.0 benzin -99 REGISTRIRANO

999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
25 ноем. 13:04 , ,

Suzuki Swift -99 reg cela godina odlicno socuvano

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
29 окт. 14:06 , ,

Suziki Ignis dizel -03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
22 јун. 21:17 , ,

Suziki Swift 1.3 -95

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
21 јун. 19:44 , ,

Suzuki Maruti -97

Година: 1997
Километража: 40 000 - 44 999
10 апр. 08:44 , ,

SUZUKI SWIFT -01 NEUVEZENO SO ATEST PLIN

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 90 000 - 94 999
23 мар. 21:06 , ,

Suzuki Liana -01

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 17:32 , ,

Suzuku Swift 1.0 automatik -97

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Suzuki | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации