Македонски | Shqip | English |
19 авг. 13:38 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mahindra Bolero

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
18 авг. 15:18 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Pick up Tata

Година: 1997
Километража: 100 000 - 109 999
05 авг. 21:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Pick up Tata

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
28 мар. 14:31 Автомобили , Охрид

TATA SIERA 1.9

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток